חבר מביא חבר

חבר מביא חבר באפליקציה פשוטה יעילה

חבר מביא חבר היא השיטה הטובה ביותר לקדם כל עסק או יוזמה. הבעיה היא שעד עכשיו תהליך ההפניה היה מסורבל ולא יעיל. האפלקציה שלנו מביאה את שיטת “חבר מביא חבר” לעידן הסמארטפון ומעצימה אותה למימדים חסרי תקדים.

האפליקציה שלנו מיועדת להפוך את הלקוחות שלך לשגרירים לעסקך ביעילות רבה. בתוך שניות הלקוח יכול להעביר אליך שמות, מספרי טלפון, ומיילים של חברים שלהם ונשמר לך בתוך מאגר המידע של המערכת למעקב. יותר מזה, בתהליך ההפניה הלקוח שולח מסרון לכל אחד מהחברים — מסרון עם טקסט שאתה מגדיר מראש כחלק מתהליך יצירת “קמפיין” ההפניה.

האפליקציה פותחה לאפשר לעשרות אלפי משתתפי “תגלית” המגיעים לארץ דרך יעילה להפנות את חבריהם לטיולים עתידיים. משום שהאפליקציה שומרת פרטי הקשר של כל אחד מההפניות, מארגני טיולי “תגלית” יכולים ליצור קשר עם אלפי אנשים ולהפוך אותם ללקוחות. אפלקצית חבר מביא חבר שלנו היא בשימוש כבר שנים בקרב חברות תיירות האלה ושימוש באפליקציה היא גורם מרכזי ביכולת החברות האלה לאתר וליצור קשר עם לוקוחות חדשים.

Nothing influences friends more than a recommendation from a trusted friend

שום דבר לא משפיע על חברים יותר מהמלצה מחבר אמין

– Mark Zuckerberg

כל חברה, ארגון או יוזמה שמחפשת דרך יעילה ופשוטה לתת ללקוחות להפנות את חבריהם חייבת את האפליקציה. כך תוכלו לזכות בלקוחות חדשים.

לאחרונה האפליקציה תורגמה לעברית ונמצאת באפפ סטור וגם בגוגל פליי ופועלת בבאנדרואיד וגם באייפון. ועכשיו, גם אתם תוכלו להנות מערכת חבר מביא חבר שמביא גם תוצאות!

רוצים לדעת יותר – שלחו מייל או התקשרו 054-5655432. ניתן לצפות סרטון בעמוד “איך זה עובד“. הכי חשוב הוא ליצור חשבון חינם (אין צורך לכרטיס אשראי) ולהנסות. קל ליצור קמפיין חדש, ולהתחיל לאסוף הפניות מלקוחות שלך.