חבר מביא חבר

חבר מביא חבר באפליקציה פשוטה יעילה

חבר מביא חבר הוא שיטה הטובה ביותר לקדם כל עסק יוזמה. הבעיה היא שעד עכשיו תהליך ההפניה היה מסורבל ולא יעיל. האפלקציה שלנו מביאה את שיטת “חבר מביא חבר” לעידן הסמארטפון ומעצימה אותה למימדים חסרי תקדים.

האפליקציה שלנו היא מיועד להפוך הלקוחות שלך לשגרירים לעסק שלך — וזאת ביעילות רבה. בתוך שניות הלקוח יכול להעביר אליך את השמות,  מספרי טלפון וגם המיילים של החברים שלהם שישמר לך בתוך החשבון שלך למעקב. יותר מזה, בתהליך ההפניה הלקוח שולח מסרון לכל אחד מהחברים — מסרון עם טקסט שאתה מגדיר מראש כחלק מתהליך יצירת “קמפיין” הפניהת.

האפליקציה פותחה לתת עשרות אלפי משתתפי “תגלית” שמגיעים לארץ מדי שנה דרך להפנות חבריהם לטיולים עתידיים. משום שהאפליקציה שומר פרטי הקשר של כל אחד מההפניות, מארגני טיולי “תגלית” יכולים ליצור קשר עם האלפי אנשים ולהפוך אותם ללקוחות. אפלקצית חבר מביא חבר שלנו היא בשימוש כבר שנים בקרב חברות התיירות האלה ושימוש באפליקציה היא גורם מרכזי ביכולת החברות האלה לאתר וליצור קשר עם לוקוחות חדשים.

כל חברה או ארגון או יוזמה שמחפשת דרך יעילה ופשוטה לתת ללקוחות להפנות חבריהם חייב לבדוק האפליקציה שלנו. כך אתם יכולים לזכות בלקוחות חדשים.

לאחרונה האפליקציה תורגמה לעברית ונמצאת באפפ סטור וגם בגוגל פליי ופועלת בבאנדרואיד וגם באייפון. ועכשיו, גם אתם יכולים להנות מערכת חבר מביא חבר שמביא גם תוצאות!

רוצים לדעת יותר – שלחו מייל או התקשרו 054-5655432. גם ניתן לצפות סרטון בעמוד “איך זה עובד“. הכי חשוב הוא ליצור חשבון חינם (אין צורך לכרטיס אשראי) ולהנסות. זה קל ליצור קמפיין חדש, ולהתחיל לאסוף הפניות מלקוחות שלך.