מערכת חבר מביא חבר שלנו – איך זה עובד

מערכת חבר מביא חבר יעילה וקלה לשימוש

איך ShareSomeFriends עובד – בתוך דקה

מערכת חבר מביא חבר היא כלי חשובה לכל עסק. יש עסקים — כמו חנות מקוונת — שמערכת חבר מביא חבר היא מובנת בתוך אתר או בנוי על שימוש במדיה חברתית. אך מה עם כל העסקים שהם פוגשים את הלקוחות שלהם פנים מול פנים וגם מצפיים ממערכת ה-“חבר מביא חבר” להביא להם שמות ופרטי קשר של חברים כך שניתן ליצור קשר איתם. לסוג זה של מערכת חבר מביא חבר יש רק אחד – ShareSomeFriends. המערכת שלנו כולל חשבון ודיישבוארד באתר שלנו, ואפליקציה בשפה העברית כך שאפשר בקלות ליצור קמפיין חבר מביא חבר במערכת שלנו ולהתחיל לאסןף שמות, פרטי הקשר של הלקוחות הקיימות שלך. חשוב לציין שתהליך ההפניה הוא פשוט מאוד כך שהמערכת חבר מביא חבר של ShareSomeFriends היא בר ביצוע על ידי כולם. ניתן לצפות בסרטון (באנגלית) או לקרוא להלן את שלושת השלבים ליצירת קמפיין חבר מביא חבר בתוך דקה! 

 

afsafda

3 שלבים פשוטים

1. ליצור קמפיין

כנסו לחשבון שלך ב ShareSomeFriends וללחוץ על Create Campaign

מערכת חבר מביא חבר איך יוצרים קמפיין

 

 

2. לקוחות מורידים האפלקציה מגוגל פליי או מהאפפ סטור

ואז מכנסים את קוד הקמפיין שהגדרת בשלב הקודם.

 

מערכת חבר מביא חבר

3. לקוחות בוחרים מרשימת אנשי הקשר שלהם מי הם רוצים להפנות… 

מערכת חבר מביא חבר

…ולוחצים על “הבא” עד סוף התהליך ההפניה הקצר.               

 מערכת חבר מביא חבר אחרי ההפניה

זהו!

יש לך כבר הפניות! תבדוקו בחשבון ה-ShareSomeFriends שלך ותמצאו את כל מידע של אנשי הקשר שבחרו הלקוחות לשתף איתך. עכשיו אפשר ליצור קשר איתם בעצמך. וגם — אם בחרת בקמפיין עם מסרון, הוא נשלח על ידי הלקוחות שלך להחבריהם כחלק מתהליך ההפניה!   

תנסו את זה עכשיו עם בסמארטפון שלך. תורידו האפליקציה מגוגל פליי או האפפ סטור והכנסו את הקוד חבר לאפליקציה ולבחור כמה חברים כדי להכיר חווית תהליך ההפניה.

גם ניתן ליצור חשבון חינם ולהגדיר קמפיין בעצמך!